Hakkımızda

EFE-KAL ZİNCİR RULMAN SAN. TİC. LTD ŞTİ.

1985 yılında Karaköy’de kurulan EFE-KAL siz değerli müşterilerimize 36 yıldır hizmet vermenin onurunu ve gururunu yaşamaktadır.

Zincir – dişli – yağ keçesi – farklı keçeler gibi ürünlerde söz sahibi olan firmamız, müşteri – çalışan – tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üstün kalite standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı benimsemektedir. Siz değerli müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentilerinize ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek vazgeçilmez ilkemizdir.

Geniş kapsamlı ürün ve portföyümüzle müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, hızlı hizmet, kaliteli hizmet, doğru hizmet anlayışıyla müşterilerine gerekli desteği sağlamaktadır.

Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek hangi ürünlerin gelişim ve değişim yaşadığını kullanılan malzeme ve ürünlerin değişimi ile birlikte değişen şartları da takip ederek hizmetlerimizdeki kaliteyi düşürmeden zamandan, maliyetten tasarruf sağlayarak müşterilerimizin, ülke ekonomisinin gelişebilmesine katkıda bulunmaktayız.

30. yılımıza girdiğimiz çalışma hayatımızda sizlerin de desteğini alarak Zincir – dişli – yağ keçesi – farklı keçeler ürünlerinde en sağlıklı, kullanışlı, sağlam, ekonomik ürünleri hizmetinize sunmaktayız.